محصول به سبد خرید اضافه شد
0

نحوه ارسال سفارشات

ارسال با پیک موتوری(ویژه شهر تهران) :

ارسال سفارشات از طریق پیک موتوری سریع ترین راه ارسال مرسولات می باشد که فعلا فقط در شهر تهران راه اندازی شده است که کلیه سفارشات از طریق پیک موتوری انجام می پذیرد.

توجه داشته باشید که ساعت کار پیک موتوری از ساعت 8 صبح تا 20 می باشد.

پست پیشتاز :

پست پیشتاز یکی از سریع ترین روشهای ارسال مرسولات از طریق پست می باشد که ما سفارشات را از این طریق برای کلیه ی استان ها و شهرهای ایران بجز شهر تهران ارسال میکنیم. پس از آماده سازی مرسوله و تحویل آن به مرکز پست ، معمولا سفارشات بین 2 تا 3 روز کاری بدست شما خواهد رسید.

پست سفارشی یا پست عادی:

پست سفارشی یکی از روشهای ارسال مرسولات به شهرستان ها میباشد که از طریق پست انجام میشود که ما سفارشات را از این طریق برای کلیه ی استان ها و شهرهای ایران بجز شهر تهران ارسال می کنیم. پست سفارشی تقریبا طولانی ترین و ارزان ترین روش ارسال مرسولات پستی است که پس از آماده سازی سفارش شما و ارسال آن به مرکز پستی ، بین 4 تا 7 روز کاری بدست شما خواهد رسید.

ارسال با تیپاکس:

ارسال با تیپاکس یکی از دیگر روش های سریع ارسال سفارشات هست که ما این روش رو برای شما عزیزان شهرستانی و استان های دیگر به غیر از شهر تهران در نظر گرفتیم. هزینه تیپاکس معمولا از پست پیشتاز و عادی بیشتر هست.

رفتن به بالای صفحه

آشنایی با ما

آدرس

تهران - خیابان انقلاب - مابین خیابان فخر رازی و خیابان دانشگاه - طبقه دوم پاساژ کتاب فروشی پایا - پلاک 1202

۰۲۱۶۶۹۸۸۰۶۰
با ما در تماس باشید

فروشگاه آنلاین پایاکتاب، مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی کتاب در  حوزه‌های مختلف کتب عمومی، درسی و کمک درسی را شامل می‌شود.
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایاکتاب می باشد.
Copyright © 2021 Payaketab.com